Close

2013-02-05

Iš Taize Europos jaunimo susitikimo sugrįžus

2012 m. gruodžio 26 d. – 2013 m. sausio 4 d. Vilkaviškio vyskupijos jaunimo centras organizavo piligriminę kelionę į Taize Europos jaunimo susitikimą, kuris vyko Romoje, Italijoje. Kelionės maršrutas vinguriavo per Lenkiją, Čekiją, Austriją, Vengriją iki pat Italijos, Romos miesto, kuriame mūsų visų laukė tikra pasitikėjimo piligrimystė žemėje. Pasitikėjimo Dievu, sutiktais žmonėmis, pačiu savimi tarp tūkstančių atvykusių jaunų žmonių. Tokių kaip ir mes lietuviai – ieškančių, abejojančių, klausiančių, maištaujančių, bet vienijančių to pačio tikėjimo. Patirta bendrystė parapijose, šeimose, gatvėje, parduotuvėje ar laukiant traukinio metro stotyje jaunuosius piligrimus maloniai stebino ir kvietė būti atviresniais savo aplinkoje, namuose į kuriuos sugrįžome Dievo potyrio paliesti.

Aurimas, Kalvarija

Tikėti – reiškia ne sugebėti viską paaiškinti ar užsitikrinti lengvesnį gyvenimą, bet rasti pusiausvyrą ir ataskaitos tašką. Tai reiškia nepriklausomybę nuo mūsų sėkmių ar nesėkmių; tikėjimas yra priklausyti ne nuo savęs, o nuo Kito, kuris mus myli.

Taize pilimigrystė Romoje man buvo  įšūkis ir kartu pasitikėjimo laikas. Buvimas tarp įvairių  ir skirtingų žmonių ugdė priėmimą ir nuolankumą.

Taize maldos patirtis yra stiprus įvykis mano gyvenime ir kartu vienas ne  išlengviausių. Romoje -Taize laike išrkračiau savo silpnybes, sunkumus, nepasitenkinimus ir įgyjų naujų suvokimų, naujų atradimų, naujo džiaugsmo 😉

Dėkui Dievui už tokią patirtį 😉

Linkiu visiem pabūti  Taize laike ir ten vis sugrįžti, nes tai augina kitokiam gyvenimui…

Rūta, Aukštoji Panemunė, Kaunas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *