Close

2016-04-21

Įvyko Vilkaviškio vyskupijos Jaunimo sielovados tarybos posėdis

Balandžio 19 d. Miroslavo Švč. Trejybės parapijos namuose vyko Vilkaviškio vyskupijos Jaunimo sielovados tarybos posėdis. Jame dalyvavo Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila, Jaunimo sielovados tarybos nariai ir svečiai kunigai iš Seinų – kun. Petras Gucevičius ir iš Punsko – kun. Marius Talutis.

Posėdžio metu diskutuota apie birželio 11 d. Vilkaviškyje planuojamą Jaunimo dieną – kelionę į Seinus ir Punską. Jaunuoliai, visi nuo 14 metų esate kviečiami pasisvečiuoti pas Lenkijos lietuvius!
Visus nuo 13 metų kviečiame į antrąją dalį Vilkaviškyje. Mūsų laukia puiki programa su prizais, siurprizais, eisena ir Susitaikinimo sakramentošv. Mišių šventimu bei baigiamuoju koncertu, kur visus linksmins grupė Kūjeliai!

Posėdžio metu kalbėtasi apie vykimą į Pasaulio jaunimo dienas Krokuvoje. Visus, kas dar nesiregistravo, raginame suskubti ir pristatyti vykstančiųjų sąrašus į Jaunimo centrą. Taip pat esame pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus apie kelionę į Krokuvą el. paštu jaunimo.vvjc@gmail.com.

Nuo gegužės pirmos jau bus atidaryta registracija į Ministrantų stovyklą, kuri šiemet planuojama naujoje vietoje – Jadagonyse! Labai laukiame atvykstant ir Lenkijos lietuvių!

Posėdžio metu pasidžiaugta vaisingomis KAIROS rekolekcijomis ir planuoti nauji renginiai.

VVJC komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *