Close

2017-06-02

Saugokime vieni kitus kelyje

Žmogus nuo seno yra mobilus. Jau Senajame Testamente pasakojama, kaip Abraomas, Izaokas, Jokūbas, Juozapas keliavo… Naujajame Testamente taip pat randame gausybę pasakojimų apie keliones. Nuo Marijos ir Juozapo kelionės iki Sūnaus palaidūno klajonių ir Jėzaus siuntimo eiti į visą pasaulį ir skelbti Evangeliją visai kūrinijai.

Šiais laikais taip pat daug keliaujame – laivais, lėktuvais, traukiniais, automobiliais… Dažnai keliaujame dviračiais ir pėsčiomis – piligriminėse kelionėse ar tiesiog išeidami tvarkyti savų reikalų. O kuomet taip keliaujame ypatingai svarbu, kad būtume gerai matomi. Saugumu turime pasirūpinti mes patys, o dažnai sulaukiame ir paspirties iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kariuomenės ordinariatas vykdantis projektą „Saugokime vieni kitus kelyje“.

Vieną gražią dieną mus ir Vilkaviškio vyskupijos Katechetikos centrą aplankė projekto savanoris Tomas Malakas. Labai džiaugiamės dovanomis ir artimiausiame piligriminiame žygyje „Šv. Dvasia veda į Tiesos pilnatvę“ maršrutu Alytus – Meteliai – Kryžių koplyčia jomis pasinaudosime. O ir ne tik. Mūsų laukia dar ne viena kelionė!

Vilkaviškio vyskupijos jaunimo centras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *