Close

2015-03-27

Kviečiame į Alytaus miesto misijas!

ALYTAUS MIESTO MISIJOS

2015 m. birželio 25-26 d.

Kas yra miesto misijos?

Jei paklaustume, kur yra Dievas, turbūt sulauktume atsakymų: „Danguje“, „Bažnyčioje“, „Visur“ ir pan. Tačiau krikščionybės centre yra Dievas, kuris tapo žmogumi, kad vaikščiotų tarp žmonių, kad sutiktų juos ten, kur jie gyvena, kad kalbėtų jiems jų miestų ir miestelių aikštėse. Jėzaus žinia apie tai, jog „Dievas taip pamilo pasaulį“ yra ypatingai reikalinga šiandienėje visuomenėje. Miesto misijos – tai Gerosios naujienos skelbimas miesto gyventojams ir svečiams.

Miesto misijos yra vykusios Paryžiuje, Vienoje, Bratislavoje ir kt. Nuo 2013 m. jos vyksta Kaune. Per koncertus, liudijimus, pokalbius, maldą ir įvairias kitas veiklas žmonės yra kviečiami atrasti Dievo meilės žinios aktualumą jiems šiandien. Miesto misijas galima apibūdinti trimis „M“:

Mąstyk – Mūsų tikėjimas yra logiškas ir protingas, nes krikščionys tiki į Dievą – LOGOS. Tikėjimui būtinos žinios ir supratimas. Pokalbiai ir diskusijos su kunigais, gilinimasis į krikščionybės istoriją ir šiuolaikinį mokymą, Šventojo Rašto tyrinėjimas gali atverti mums visiškai kitą, negu iki šiol turėjome, Dievo ir Bažnyčios paveikslą.

Mylėk – Meilė nėra jausmas, bet valia, pastangos, ryžtas, troškimas ir veiksmai padaryti KITĄ laimingą. Dievas yra pasiruošęs viskam dėl mūsų, o mums duoda vieną nuorodą: Mylėkite vienas kitą, kaip aš jus mylėjau. Jei pradėsime pirmi – pakeisime pasaulį.

Melskis – Malda pirmiausiai yra klausymasis tyloje, o ne kalbėjimas. Tai troškimas išgirsti, ką Dievas nori man pasakyti, ko nori manęs paklausti, į kur nori mane pakviesti. Paskui kalbu ir aš, bet jau visai kitaip. Dievui nereikia mano gražių žodžių, Jam reikia manęs.

Alytaus miesto misijos:

Jėzus išsiuntė juos po du – nedidelės misijų grupelės lankys namus, įstaigas, parduotuves… ir kvies Jus ateiti į miesto misijų renginius.

Kunigai kavinėse – tai galimybė diskutuoti su kunigais Jums rūpimais klausimais neformalioje aplinkoje.

Evangelija nuo teatro laiptų – tai laikas pažinti Dievą per kitų žmonių pasidalinimą savo patirtimi, pasiklausyti nuostabaus šlovinimo ir Dievo žodžio pačiame miesto centre.

Vaikų sodeliai – užsiėmimai vaikams: žaidimai, darbeliai, spektakliukai… o juos atlydėjusiems tėveliams ir seneliams galimybė pasikalbėti su krikščionišką gyvenimą gyvenančiu žmogumi apie tikėjimo klausimus, kurie visada rūpėjo, bet nebuvo progos juos užduoti.

Šviesa naktyje – Gal Jėzaus artumoje buvote labai seniai, o gal niekada nesate peržengę šventovės slenksčio? Kaip melstis? Kaip elgtis bažnyčioje? Kaip atverti bažnyčios duris? Sutiksime Jus gatvėje, pasitiksime prie šventoriaus vartų ir galėsime melstis kartu už Jus, Jūsų artimuosius…

Malda už Alytaus kraštą – visi kartu susirinksime Dievui dėkoti už nuostabų Jūsų kraštą ir melsti palaimos, bei pagalbos visuose ištinkančiuose iššūkiuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *