Close

2015-05-20

Tęsiasi pasirengimas stovyklai „Totus tuus!“

Vis arčiau ir arčiau daugelio pasiilgta vasara – atostogų, nuotykių bei poilsio metas. Kartu su ja artėja ir Vilkaviškio vyskupijos ministrantų, adoruotojų ir giedotojų stovykla 2015 ,,TOTUS TUUS!“, šiais metais kviečianti gilintis į pašvęstojo gyvenimo dovaną.

Saulėtą gegužės 16 dienos popietę šios stovyklos vadovai Marijampolėje rinkosi į paskutinį pasiruošimo seminarą aptarti ir pasiskirstyti likusius darbus, pasidžiaugti ir pasidalyti, kas nuveikta, į ką dar turime atkreipti dėmesį. Susitikimas prasidėjo pietumis ir pasidalijimu apie kasdienybės įvykius. Po jų vadovai buvo pakviesti trumpam susitikimui – apmąstyti laiko dovaną ir įvertinti, kad kiekviena akimirka yra itin svarbi.

Daugybę minčių, diskusijų ir tikro įkvėpimo suteikė kun. dr. Viliaus Sikorsko pasidalijimas liturgijos tematika, pabrėžiant šventųjų Mišių svarbą, pagarbą liturgijai, bažnyčios erdvei. Prelegentas su vadovais pasidalijo idėjomis stovyklai, taip pat žiniomis, kurių gali prireikti liturgijoje. „Pagarba liturgijai, kaip santykio su Dievu išgyvenimas, yra esminė Bažnyčios mokymo, susijusio su liturgija, dalis. Tai privalote perduoti vaikams“ – dalijosi kun. Vilius.

Po mokymo vadovai aptarė artėjančios stovyklos reikalus, pasidžiaugė nuveiktais darbais. Visi atvykusieji į seminarą įsipareigojo tęsti pradėtus darbus, pasiskirstė naujas atsakomybes. Viską vainikavo bendra malda, kuri ir užbaigė seminarą, sustiprino tolesniems darbams. Vadovai skaičiuoja jau pradėjusius registruotis stovyklautojus, kaip ir kasmet tikisi sulaukti šimto jaunų, entuziastingų ir Dievo ieškančių žmonių bei nekantrauja liepos 14–20 dienomis su jais susitikti Nemunaičio pušynuose.

Laura Bendaravičiūtė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *