Close

2015-07-10

ARTĖJA VILKAVIŠKIO VYSKUPIJOS MINISTRANTŲ, ADORUOTOJŲ IR GIEDOTOJŲ STOVYKLA ,,TOTUS TUUS“ !

Vasara lekia pašėlusiu greičiu: įvairiuose Lietuvos kampeliuose viena po kitos vyksta įvairios stovyklos, suburiančios jaunus žmones, kviečiančios juos šiek tiek išeiti iš savo kasdienybės ir žadančios daug įspūdžių. Liepos 14 dieną Alytaus rajone, Nemunaityje, esančioje stovyklavietėje prasidės ir visą savaitę vyks jau tryliktoji Vilkaviškio vyskupijos ministrantų, adoruotojų ir giedotojų stovykla, kuri šiais metais vadinasi ,,TOTUS TUUS!“ (liet. ,,Visas Tavo“). Ji visiems į ją susirinkusiems duos galimybę geriau pažinti Pašvęstojo gyvenimo slėpinį, leis pajusti jo svarbą Bažnyčios bendruomenei. Stovyklos tema pasirinkta neatsitiktinai, o atsiliepiant į popiežiaus Pranciškaus kvietimą šiais metais švęsti pašvęstojo gyvenimo metus.

Vilkaviškio vyskupijos Jaunimo centras ir jo suburta 18 vadovų, pasiryžusių dovanoti savo laiką, jėgas, talentus ir visa, ką turi geriausia, komanda ruošėsi visus metus ir nekantrauja susitikti su stovyklautojais. Kiekvienais metais stovykla sukviečia daugiau nei 100 mūsų vyskupijos parapijose tarnaujančių, šv. Mišiose giedančių vaikų ir jaunimo. Stovyklą globoja Vilkaviškio vyskupijos vyskupas Rimantas Norvila, kuris visada atvyksta aplankyti stovyklaujančių vadovų ir vaikų bei palydi juos savo nuoširdžia malda.

Nors stovyklos gyvenimas gana intensyvus (dienos programoje – malda, kiekvienos dienos temos pristatymas, Eucharistijos šventimas, katechezė, veiklos būreliai, vakaro programos), tačiau stovykloje gausu ir jaunatviškas šėlsmo, dalijimosi tikėjimo patirtimi, brandžių tarpusavio pokalbių ir atvirumo. Tad, nieko nedelsdami, pradedame išgyventi dar vieną puikų laiką Nemunaičio pušyne! O jus visus kviečiame sekti stovyklos naujienas stovyklos FACEBOOK paskyroje „Vilkaviškio vyskupijos ministrantų, adoruotojų ir giedotojų stovykla“ bei palydėti jaunuosius stovyklautojus malda!

Laura Bendaravičiūtė

11659476_1419163151745596_2103411367537712075_n

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *