Close

2022-11-04

Atgarsiai iš jaunimo susitikimo „Mano tikėjimo kelias“

Spalio 28-30 dienomis Marijampolėje jaunieji VVJC savanoriai organizavo jaunimo susitikimą tema „Mano tikėjimo kelias“.

Kad turėtume tinkamą atspirtį giliau panagrinėti savo tikėjimo kelią, darėme kelis atsigręžimus į tai, kaip kiti ėjo tikėjimo keliu ir kaip sekėsi. Pirmąjį vakarą tyrinėjome pranašo Elijo gyvenimo epizodus, kūrėme meninę kompoziciją, iliustravome jo kelią nuo Karmelio iki Horebo kalno. Peržvelgėme, kokioje dvasinėje būsenoje esame šiuo gyvenimo momentu.

Šeštadienį žaidėme orientacinį žaidimą Marijampolės mieste, vykdėme užduotis, susipažinome su miestu. Savo kruopštumą ugdėme ir kūrybos talentą atskleidėme kurdami apyrankes, piešdami ant marškinėlių ir maišelių, bandydami pasigaminti šaltibarščius (buvo labai skanūs!!), o taip pat išbandėme save žaidimų sferoje.

Šeštadienį taip pat turėjome svečiuose – Otiliją ir Simoną Rugius. Jie pasidalijo savo gyvenimo istorijomis ir kaip jie žengė tikėjimo keliu, su kokiais išbandymais susidūrė, kaip juos įveikė, kas padėjo. Po liudijimo atsakė į kilusius klausimus, kurių buvo ne vienas. Džiaugiamės, kad šis liudijimas mus palietė ir kad pasisėmėme tvirtumo. Vėliau šlovinome, giedojome, adoravome ir šventėme Sutaikinimo sakramentą. O dar vėliau pasidarėme diskoteką…

Sekmadienį šventėme su Marijampolės arkangelo Mykolo parapijos bendruomene, rašėme vieni kitiems komplimentus ir palinkėjimus, aiškinomės, kas kam buvo angelais sargais viso šio susitikimo metu.
Išsiskirstant skambėjo naujos idėjos kitam susitikimui!

Sekite naujienas.

Nuotraukos: Eglė Ančiukaitytės ir Ugnės Strimaitytės.

Daugiau nuotraukų: Facebook’e ir Instagram’e: jaunimo.vvjc

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *