Close

2023-12-21

Advento rekolekcijos „Mūsų kelionė laukiant Jėzaus“

Adventas – laikas ruoštis ir keliauti sveikinti Jėzų taip, kaip tai padarė Trys išminčiai, tad gruodžio 15-16 d., vyskupijos jaunimas suvažiavo Marijampolėn peržvelgti kaip jiems sekasi keliauti pasveikinti Viešpatį Jėzų.

Gera buvo šlovinti, melstis, rimtai apmąstyti kaip sekasi keliauti pasveikinti Kristų, grįžti iš klystkelių į Tiesos kelią per Sutaikinimo sakramentą, džiaugsmingai šlovinti Dievą Švenčiausiajame sakramente adoracijos metu, stiprintis Jo Kūnu šventosiose Mišiose.

Gerus darbus darėme slaptai angelaudami vienas kitam. Tai ir šypsena, geras žodis, padrąsinimas, malda; tai ir laiškeliai, rankdarbiai, mielos dovanėlės… Šios rekolekcijos – daug apmąstymų ir džiaugsmo suteikęs laikas.

Peržvelgti pasiruošimą šv. Kalėdoms mielai padėjo sesuo Emanuelė OSB. Esame jai labai dėkingi. Taip pat susipažinimo žaidimus padėjo organizuoti jaunieji savanoriai, ypatingai Ugnė ir Skaistė. Ačiū, merginos!

Apsivalę, atnaujinę ir papuošę savo širdį iki švenčių likusį laiką praleiskime prasmingai, skirkime daugiau laiko savo artimiesiems, būkime jiems dovana.

Keli kadrai iš rekolekcijų:

 

VVJC

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *