Close

2010-05-03

VYKSENČIŲ Į TARPTAUTINĘ KATALIKIŠKO JAUNIMO STOVYKLĄ SUSITIKIMAS

Gegužės 14 – 15 d. Vyko vykstančių susitikimas-seminaras.

Pradžia gegužės 14 d. (penktadienis) 17.00 val., Vytauto g. 25 (prieš centrinę miesto biblioteką).

Pabaiga gegužės 15 d. (šeštadienis) apie 15.00 val.

Dalyviams reikia turėti miegmaišius ir 10 Lt pietums.

Aptarėme kelionės ir pasiruošimo programai reikalus, užduotis.

Stovyklos tikslas: Dalintis tikėjimu, tradicijomis, bendryste. Pasilinksminti su tikslu, keliauti, pažinti kitų tautų kultūrą, papročius, gilinti kalbų žinias, susirasti naujų draugų.

Susitikimų istorija: 2005 metų vasarą 50 jaunų katalikų iš Vilkaviškio vyskupijos, Pasaulio Jaunimo dienų metu, viešėjo Vokietijoje, Trier mieste. Ši viešnagė buvo pagrindas mūsų tolimesniam bendradarbiavimui. 2007 metų liepos – rugpjūčio mėn. vokiečių jaunimas atvyko į Lietuvą, kur kartu su mūsų jaunimu dalinosi tikėjimu ir bendryste. 2008 metų birželio mėnesį 25 jauni lietuvaičiai skrido į Vokietiją, Soren, jaunimo stovyklą Bavarijos kalnuose. 2009 metais buvome Krokuvoje, Lenkija. Kartu su Lenkijos jaunimu meldėmės, gyvenome, žaidėme, susipažinome su Krokuva jos ir Lenkijos istorija keliavome po vakarų Lenkiją ( Veličkas, druskų kasykla; Čenstochovą, Dievo motinos šventovė; Vadovicus, Popiežiaus Jono Pauliaus II gimtasis miestas; Lagovnikus, šv. Faustinos gyvenimo ir amžino poilsio vieta; Zakopanę, Tatrų kalnai).

Planuojama 2010 m. liepos 1 – 15 d. programa: Gyvenimas šeimose, dekanato Jaunimo festivalis, teminiai užsiėmimai , išvykos į Mainzą, Trierą, Kelną, Roterdamą, Hagą, socialiniai projektai ir kita.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *