Pasiūlymai adventui prisiartinus

„Tamsūs vakarai ilgėja…“, „Sėdime namie…“, „Sėdime prie kompiuterio… Na, kartais iškeliame koją į gamtą – bet tik tiek…“ – tokie ir panašūs atsidūsėjimai bei pagalvojimai pasiekę mūsų ausis leido prisiminti seną posakį: „trūkumas – kūrybiškumo genealogija“.
Dar viena priežastis – nenumaldomai artėja adventas… Ir mes siūlome Tau kūrybiškai pažvelgti į dovanotą laiką ir talentus.
Šiam savaitgaliui pateikiame veiklų pasiūlymus, o trečias pasiūlymas – ilgesniam laikui:
1. Pasigaminti advento kalendorių;
2. Pasigaminti advento vainiką (puiki proga išeiti į gamtą);
3. Džiugiai ir viltingai keliauti Į JĖZAUS GIMTADIENĮ – šv. Kalėdas!
Visą advento laikotarpį (lapkričio 29 d. – gruodžio 24 d.) jaunimo centro Facebook ir Instagram paskyrose kiekvieną dieną dalinsimės su TAVIMI trumpais apmąstymais, malda, iššūkiais pagal M. Jean Frisk knygą „Džiugus lūkestis“.
TAU TIK TEREIKIA: Pamėgti mus paspaudus „Patinka“ FB puslapyje https://www.facebook.com/VVJC1998 ar Instagram’e jaunimo.vvjc ir KELIAUTI KARTU advento piligrimystėje!
—
Kaip sekėsi tai daryti mums patiems?
1. Advento kalendorius – daug laiko užtruko teksto surinkimas, tad jei norėtum tekstų – mes mielai jais pasidalintume.
Parašyk mums el. p. jaunimo.vvjc@gmail.com. Beliks tik atsispausdinti ir išsikirpti.
2. Advento vainiko gamyba užėmė žymiai mažiau laiko. O ir pasivaikščioti po gryną orą – labai gera! Saują gryno oro parsineši į namus.
Kilo idėjų? Pasiūlymų? Klausimų?
Parašyk mums: jaunimo.vvjc@gmail.com.
Tavo VVJC